presse_piegatrici_mani_vicla

Czasopismo

VICLA na Lamiera Fieramilano 2017 Targi Obróbki Metalu w Mediolanie

Świat obróbki blachy przeżywa teraz wielkie zamieszanie pod względem innowacji i technologii. Vicla® ma zaszczyt być integralną częścią ciągłych przemian takich jak Przemysł 4.0 oraz zmian, które utożsamia się z podwyższeniem jakości i konkurencyjności produktu. Jesteśmy niesamowicie dumni ponieważ znajdziemy się właśnie tam, gdzie cały ten proces będzie się w pełni realizował.

Najbliższe ważne spotkanie, w którym będziemy uczestniczyć, to Targi Lamiera w Mediolanie, promowane przez UCIMU – Włoską Organizację Zrzeszającą Producentów Narzędzi Przemysłowych i organizowane przez CEU – Centrum Wystaw UCIMU. Po raz pierwszy w Mediolanie, włoskiej stolicy designu, odbędzie się Lamiera w dniach od 17 do 20 maja 2017 w pawilonach 13 i 15 Targów Fieramilano Rho. Nasza marka będzie posiadała powierzchnię wystawienniczą w Pawilonie 13 na stoisku A46 B33.

Po uczestnictwie w zeszłym roku w listopadzie w targach w Hanowerze 2016 to następna okazja aby szerokiej publiczności z sektora obróbki blachy pokazać jakość i niezawodność naszej marki i aby stworzyć fundamenty do nawiązania relacji z nowymi klientami i kontaktów handlowych z najbardziej wpływowymi firmami z branży.

Ważne są liczby, którymi może się poszczycić Lamiera w Mediolanie: 440 wystawców (+12%) i 40 tyś m2 powierzchni wystawienniczej (+15%) gdzie będzie zaprezentowana najlepsza międzynarodowa oferta w temacie maszyn do deformacji i obróbki blach a wszystko zwrócone w kierunku innowacji.

VICLA, oprócz sztandarowej prasy krawędziowej .SUPERIOR, zaprezentuje również nową maszynę .FIRST 40/12.

Interesujące będą strefy tematyczne zorganizowane podczas targów:
- Fastener Industry – nowa strefa poświęcona śrubom i nakrętkom, systemom zaciskowym i mocującym;
- Ecocoatech, promowane przy współpracy z ANVER, Włoskim Stowarzyszeniu Malarzy Przemysłowych;
- Blech Italy Service, które skupi się na usługach przemysłowych i podwykonawstwa technicznego.

Aby wzbogacić wydarzenie pojawią się również inicjatywy specjalne, takie jak Akademia Lambda z 9 spotkaniami poświęconymi tematom powszechnego zainteresowania, na przykład: Przemysł 4.0 czy Robotyka, Planeta Praca dla Młodych, strefa dla oferujących i poszukujących pracy czy LamieraLiving: wystawa przedmiotów, które otrzymały nagrodę Złoty Kompas ADI, przy których realizacji wykorzystano maszyny, technologię i deformację.

Zapraszamy wszystkich sympatyków naszej marki do złożenia wizyty na naszym stoisku. Czekamy na Was.