presse_piegatrici_mani_vicla

Czasopismo

VICLA .SUPERIOR Prasa Krawędziowa na targach Euroblech w Hanowerze

25-29 Października 2016
HANOWER
PAWILON 11 – STOISKO A166

Kiedy pojawia się nowość w pracowni VICLA® naszą pierwszą myślą jest pokazanie jej Tobie oraz innym, którzy są zafascynowani prawdziwą nowoczesną technologią. Dzisiaj z przyjemnością zawiadamiamy, że będziemy wśród 1.550 wystawców pochodzących z 40 państw, którzy wezmą udział w Międzynarodowych Targach Technologii Obróbki Blach, które odbędą się w Hanowerze w Niemczech.

Będziemy obecni na Targach Euroblech
od 25 do 29 października 2016
Pavilon 11, Stoisko A166

Euroblech, Międzynarodowe Targi Technologii Obróbki Blach, są rzeczywistym zagranicznym punktem odniesienia w dziedzinie innowacji sprzętu i usług.

W trakcie ich trwania mamy zaszczyt przedstawić naszą prasę krawędziową .SUPERIOR, sztandarową maszynę pośród pras krawędziowych VICLA®, która jest w stanie zagwarantować niezwykłą precyzję gięcia dzięki wykorzystaniu systemu kompensacji hydraulicznej CLEVER CROWNING, urządzeniu FLEX oraz ogromnej stabilności konstrukcji posiadającej w standardzie nowoczesny system hybrydowy.

Podczas tego prestiżowego wydarzenia zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z detalami będącymi najnowszymi odkryciami technologii VICLA®. Zaprezentujemy gilotynę .DIAMOND, będącą perfekcyją syntezą kreatywności, designu i innowacji, Made in Italy oraz kompaktową prasę krawędziową .FIRST, idealną do gięcia małych i średnich detali.

VICLA® będzie obecna na Międzynarodowych Targach Technologii Obróbki Blach, Hanower!

Wypełnij formularz a otrzymasz dwie DARMOWE wejściówki na targi![contact-form-7 id="7679" html_class="default"]