presse_piegatrici_mani_vicla

Czasopismo

SIŁA MADE IN ITALY I NIEZAWODNOŚĆ NAJLEPSZYCH EUROPEJSKICH KOMPONENTÓW

Jest jedna rzecz w VICLA®, której nie można zniszczyć, zarysować czy „wygiąć”. To jest nasz system wartości, który opiera się na zasadach maksymalnej wydajności i skrajnej dbałości o szczegóły.

Każda maszyna, która opuszcza naszą firmę jest w rzeczywistości skonstruowana dzięki możliwościom kreatywnym i innowacyjnym typowym dla Made in Italy z profesjonalizmem i kompetencjami inżynieryjnymi na najwyższym poziomie w branży.

Efektem są maszyny niezwykle wytrzymałe, stabilne, ergonomiczne, precyzyjne. Poczynając od sztandarowego produktu zakładu VICLA®, klejnotu technologicznego i innowacyjnego .SUPERIOR lub .FIRST, kompaktowej prasy krawędziowej przeznaczonej do gięcia małego i średniego formatu, aż po .DIAMOND: nożyce gilotynowe skonstruowane aby gwarantować wyjątkową precyzję cięcia.

Aby zakreślić krąg filozofii, z której bierzemy inspirację i aby osiągnąć maksimum pod względem jakości i wydajności używamy najlepszych włoskich i europejskich komponentów. Dowodem jest ścisła współpraca, którą nasza firma nawiązała już parę lat temu ze szwajcarską Grupą Hoerbiger, która stanowi główny punkt odniesienia w produkcji komponentów do maszyn do obróbki blachy, światowym liderem w branży technologii kompresji i napędów, w produkcji układów hydraulicznych i licznych aplikacji w inżynierii mechanicznej. Współpraca ta stanowi dla naszych klientów gwarancję na najwyższym poziomie zaufania i zaawansowanych rozwiązań technicznych.

Innowacyjność, która w zakładzie VICLA® znalazła ważny punkt docelowy polega na wprowadzeniu Systemu Hybrydowego, standardowo montowanego w prasie krawędziowej .SUPERIOR: Technologia oferowana jest bez dodatkowych kosztów w porównaniu do maszyny konwencjonalnej i zapewnia znaczne oszczędności energetyczne (55%), duże zmniejszenie zużycia oleju, ograniczenie ryzyka strat (70%) i limit substancji zanieczyszczających. Prerogatywy, które się przekładają na większą wydajność całego systemu produkcji i zwiększają produktywność o 20%.

To jedynie jeden z wielu przykładów stylu i filozofii, które stoją u podstaw marki VICLA®, styl pracy, który doprowadził nas z dumą do zadowolenia i uznania. Byliśmy bohaterami wielkiego sukcesu handlowego i marketingowego podczas prestiżowych targów Euroblech 2016 w Hanowerze: wydarzenia numer 1 na świecie w temacie innowacji w branży obróbki blachy pod względem ilości zwiedzających stoisko i osób zainteresowanych, wizerunku i gratyfikacji.