<img height="1" width="1" style="display:none;" alt="" src="https://px.ads.linkedin.com/collect/?pid=6542337&amp;fmt=gif">

Szybkość i precyzja są podstawowymi cechami maszyn do obróbki blach – otrzymanie maksymalnych wyników w jak najkrótszym czasie i połączenie kilku procesów na jednej maszynie. Jako zespół VICLA jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres rozwiązań, wszystkie zaprojektowane do optymalizacji całego systemu.

PRZEWAGA NAD INNYMI:
UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA

Zakłady produkcyjne VICLA zostały założone nie jako firma, ale jako warsztat rzemieślniczy – typowa włoska pracownia maszyn do obróbki blach. Każdy poszczególny projekt różni się od pozostałych, powstaje i rozwija się w trakcie ciągłego procesu słuchania potrzeb naszych klientów. Nie jesteśmy zwykłymi dostawcami maszyn do obróbki blach, lecz godnymi zaufania partnerami, będącymi w stanie realizować produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ciągłe badania, zwrócenie szczególnej uwagi na doskonalenie jakości i tworzenie bardziej innowacyjnych technologii pozwoliło zespołowi VICLA® zapewnić swoim klientom najbardziej nowoczesne, solidne i niezawodne maszyny dostępne na rynku. Takie podejście, począwszy od 2008 r. do chwili obecnej, pomogło nam zdobyć znaczną część rynku we Włoszech, Europie i Ameryce Północnej.

SYSTEM WARTOŚCI I ZASAD

Zaangażowanie do pracy zespołu VICLA rodzi się z pasji. Tej samej, która od zawsze towarzyszyła wspólnikom i założycielom firmy panom Marcello Ballacchino i Corrado Nucci i której wkład można zauważyć codziennie, podczas wszystkich etapów każdego poszczególnego projektu, gdyż pozwala skoncentrować się na minimalnych szczegółach i wymaganiach klienta. Jednym słowem dążymy do doskonałości. Nasz system wartości kompletuje zdolność do ciągłej konfrontacji w trakcie pracy zespołowej, zarówno wewnątrz zakładu, jak i z klientami oraz dostawcami. Niemniej ważny jest też szacunek, przede wszystkim do naszych pracowników, jak też do wszystkich naszych interlokutorów – element niezbędny przy budowaniu długotrwałych relacji partnerskich charakteryzujących się obustronną satysfakcją.

TENDENCJA DO PRZEWIDYWANIA ZMIAN.

Tajemnicą ciągłego wzrostu na ulegającym nieustannej ewolucji rynku jest wyczucie z wyprzedzeniem nowych trendów i innowacji. Zespół VICLA® codziennie śledzi zachodzące zmiany. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, których elastyczna mentalność pozwala im uchwycić wszelkie potrzeby rynku. Jesteśmy pewni jednego – kluczem do rozwiązania nowych i ciągle bardziej złożonych problemów jest kreatywność na każdym szczeblu naszej działalności. Mamy bardzo ambitne plany na przyszłość – marzymy o dostarczeniu wszystkim zakładom na świecie maszyny marki VICLA® do gięcia i cięcia blachy, jakby była z papieru, zapewniając jednocześnie jej nowoczesność, godny zaufania i bezpieczny sposób jej użytkowania.

 

PRZYCZYNY SUKCESU

1 TRWAŁOŚĆ W CZASIE

Konstrukcja i komponenty są solidne oraz wysokiej jakości.

2 ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Oprogramowanie zawiera prosty i intuicyjny interfejs, a stanowisko pracy jest skonfigurowane „ad hoc”.

3 WSZECHSTRONNOŚĆ ZASTOSOWANIA

Szeroka gama konfiguracji umożliwiająca wykonanie wielu rodzajów obróbki.

  • Różne dostępne długości gięcia i sił nacisku
  • Różne tylne mechanizmy, urządzenia kontrolne i uchwyty narzędziowe
  • Możliwość wyboru między gięciem w powietrzu lub z matrycą

4 BEZPIECZEŃSTWO

Kontrole pracy i bezpieczeństwa skrupulatnie wykonane na etapie testów i automatyczne systemy mocowania narzędzi.

5 WYSOKA WYDAJNOŚĆ

Optymalizacja procesów produkcyjnych z jednoczesnym zmniejszeniem czasów i kosztów do wykonania jednego profilu.

  • Duża prędkość przemieszczania osi
  • Minimalny czas niezbędny do oprzyrządowania
  • Samocentrujący stół z uchwytem matrycy o zmniejszonej szerokości
  • Sterowanie numeryczne do kompletnego zarządzania parametrami pracy

6 OPTYMALNY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

Projekt i produkcja włoska.